Kodėl pas mus balkonų stiklinimas geriausiomis sąlygomis

Mes esame gamintojai

Mes montuojame savo gaminius

Mes suteikiame garantiją ir gaminiams ir montavimui

Mes turime didelę patirtį

Mūsų kolektyvas dirba kvalifikuoti ir motyvuoti darbuotojai

  • Paskambinę Jūs gaunate kvalifikuotą patarimą, kokia sistema geriausiai atitinka Jūsų keliamus reikalavimus ir poreikius.
  • Naudojamos medžiagos yra aukščiausios kokybės ( neatsižvelgiant į kainą ), nes mūsų tikslas - patikimumas ir ilgaamžiškumas.
  • Suteikiame 5 metų garantiją.
  • Iškilus problemai atvykstame 2 dienų bėgyje.
  • Garantuojame tvarkingą ir kultūringą aptarnavimą.


Plastikiniai langai siūlomi iš geriausių vokiškų plastikinių profilių.

Balkono įstiklinimo sistema. Per 7-erius metus išbandėme daug aliuminio sistemų ir per šį laikotarpį buvo išnagrinėti daugelio sistemų trūkumai, bei jų privalumai. Po išsamios analizės buvo atrinkta optimaliausia ispanų projektuotojų sukurta slankiojančių aliuminio langų sistema Provedal C640, kuri skirta balkonų, lodžijų ir fasadų stiklinimui. Šią sistemą mes Jums ir siūlome, kaip pačią patikimiausią ir patvariausią aliuminio balkonų stiklinimo sistemą. Tokiu būdu įstiklinti balkonai atlaiko temperatūrų pokyčius, bei atšiaurius ir vėjuotus Lietuvos orus.

Balkono įstatatymas - tai ypač svarbi darbų atlikimo dalis. Tik taisyklingai ir kokybiškai atlikus šiuos darbus, balkonas atitiks keliamus jam reikalavimus (apsauga nuo lietaus, vėjo, sniego ir pan.). UAB "Kontesta" skiria tam daug dėmesio. Tiksliai išlyginamas ir suvirinamas turėklo pagrindas prie kurio yra tvirtinamas aliuminio konstrukcijos balkonas. Įrengiamas pailgintas stogelis, kuris apsaugo nuo iš viršaus tekančio vandens.

Balkono apskardinimas. Dažnai balkone yra tarpas prie turėklo ar šonuose tarp balkono ir sienos, kuris prireikus yra uždengiamas skardos lankstiniu.

Balkono apdailos darbai. Tenkindami žmonių poreikius atliekame pilną balkono sutvarkymą, nuo įstiklinimo iki pilnos apdailos.

Share